Dla Firm

Dla Firm

Szukasz pracowników? Wzrost aktywności osiąga wysokie progi wymagające zatrudnienia tymczasowej wykwalifikowanej siły roboczej? chcesz obniżyć koszty operacyjne firmy? Pomożemy Ci znaleźć doświadczonych, zmotywowanych i chętnych ludzi. Poprowadzimy Twoją firmę i kandydatów przez cały proces, ich integrację, tłumaczenie, zajmiemy się sprawami administracyjnymi i osobistymi.

Wspolpracujemy w sposob zaangazowany i konstruktywny. Znamy przyczyny problemow zwiazanych z rekrutacja i zatrudnieniem wykwalifikowancyh pracownikow zagranicznych. Dlatego tez dbamy o odpowiednie zarzadzanie zasobami ludzkimi i odpowiednie warunki w pracy i poza nia, aby zapewnic naszym pracownikom pelna integracje na wszystkich poziomach.

Nasz zespół stanowią specjaliści z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zakresie efektywnenej rekrutacji pracowników. Pracownik może liczyć na profesjonalną obsługę i doradztwo, gdyż procesem rekrutacji zajmują się wykwalifikowane w tym zakresie osoby. Stawiamy na profesjonalizm usług, dlatego nasz zespół korzysta z najnowocześniejszych i wszechstronnych metod rekrutacji.

Do każdej rekrutacji podchodzimy indywidualnie stosując różne metody rekrutacji i strategie poszukiwań pracowników. Dodatkowo, zwiększamy trafność wyboru kandydatów, stosując w procesie rekrutacji testy selekcyjne i psychologiczne. Pracownicy tymczasowi rekrutowani są do pracy zgodnie z wymogami stanowiska i oczekiwaniami pracodawcy.

Nie wahaj się z nami skontaktować, zajmiemy się wszystkim.

Dlaczego warto nas wybrać?

mamy dla was propozycje rozwiazania waszych problemow

Atrakcyjne świadczenia usług

Profesjonalna selekcja

Prosta procedura wspołpracy

Udana intergarcja

Kontakt

Email:
contact@copernik.eu

Telefon
+33 752 056 003
+48 503 303 428

[]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Telefon
phone
Wiadomość
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder