Dla kandydatów

Dla kandydatów

Copernik jest Francuska Agencją Rekrutacji, pośrednictwa pracy i wsparcia dla europejskich pracownikow. Agencja Rekrutacji Copernik jest zarejestrowana we Francji, posiada swoją siedzibę w regionie Szampania- Ardeny. Swoje działania prowadzimy na terenie całej Francji. Nasze usługi oferujemy dla kandydatow z calej Polski. Oferujemy umowe o prace stala lub tymczasowa na warunkach francuskich.
Swoje działania prowadzimy na terenie całej Francji.
Nasze usługi oferujemy dla kandydatow z calej Polski. Oferujemy umowe o prace stala lub tymczasowa na warunkach francuskich.

Wyjazd za granicę jest okazją do zdobycia doświadczenia, potwierdzenia umiejętności zawodowych i znajomości języków w nowym środowisku. Zarabiaj w euro, poznaj nowych ludzi, zdobądź doświadczenie i nie martw się o nic! 

Współpracujemy z firmami we Francji – mamy dla Ciebie ciekawe oferty pracy w roznych sektorach na terenie calej Francji.

Dbamy o to, aby poczatki Twojej nowej pracy za granica nie byly dla Ciebie stresujace, a sprawy administracyjne i wszelkie formalnosci byly wlasciwie zalatwione.

Do kazdego pracownika podchodzimy w sposob indywidualny, starajac sie sprostac wszystkim  jego oczekiwaniom. Copernik dba o karierę i przyszłość swoich pracownikow, budując z nimi długotrwałe relacje.

Zadbamy o wszystko – wystarczy spakować torby.

Dlaczego warto nas wybrać?

Duzy wybor ofert pracy

Umowy dostosowane do Twoich kwalifikacji

Nowe umiejetnosci zawodowe

Rozwoj kariery zawodowej

Wsparcie ze strony naszych koordynatorow

Przedluzenie kontraktu