Agencja rekrutacji Copernik poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

TOKARZ / FREZER CN

Miejsce pracy: Szampania – Ardeny
Opis stanowiska: obsluga frezarki CNC

  • Analiza i wykorzystanie dokumentów związanych produkcją części
  • Przygotowywanie narzędzi tnących
  • Czytanie dokumentacji technicznej i rysunku technicznego
  • Modyfikacje parametrów podczas regulacji lub podczas produkcji

Poczatek pracy: maj 2019

Liczba wakatow: 6

Umowa: praca tymczasowa

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (mechanik precyzyjny lub slusarz narzedziowy)
  • Minimum 2 lata doswiadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • znajomości narzędzi kontrolno-pomiarowych,
  • Mile widziana znajomosc jezyka francuskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomości narzędzi kontrolno-pomiarowych

Oferujemy:

  • francuska umowę o pracę, gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi obowiazujacymi we Francji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe bonusy
  • dodatkowa premia na zakończenie kontraktu oraz wypłacany ekwiwalent
  • urlopowy
  • możliwość zaliczek
  • zwrot kosztów przejazdu
  • ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • wsparcie polskiego koordynatora
  • wysoki standard zakwaterowania
  • oplacamy okolo 60% zakwaterowania
  • 100 € premia za polecenie pracownika
1 Step 1
Imię i nazwisko
Telefon
phone
Wiadomość
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Kontakt

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt pod numerem tel.: 503303428

contact.copernik@gmail.com

Telefon
+33 752 056 003
+48 503 303 428