Agencja rekrutacji Copernik poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Szlifierz, oczyszczacz odlewów żeliwnych

Miejsce pracy: Szampania – Ardeny, Francja

Opis stanowiska szlifierza odlewow:
• Szlifowanie i oczyszczanie odlewow zeliwnych, praca ze szlifierkami katowymi.

Poczatek pracy : maj 2019

Liczba wakatow: 3

Umowa: praca tymczasowa

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy ze szlifierkami ręcznymi i stacjonarnymi
• Wytrzymałość fizyczna
• Zdolności manualne
• Umiejętność pracy w zespole, otwartość,
• Zaangażowanie i skuteczność w działaniu,
• Zdolności do szybkiego przystosowywania się
• Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• umowę o pracę, gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi obowiazujacymi we Francji,
• atrakcyjne dodatkowe bonusy,
• godziny nadliczbowe płatne +125%,
• dodatkowa premia na zakończenie kontraktu oraz wypłacany ekwiwalent urlopowy
• możliwość zaliczek
• zwrot kosztów przejazdu
• umowa na okres min. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na stałe,
• ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,
• wsparcie polskiego koordynatora
• wysoki standard zakwaterowania
• oplacamy okolo 60% zakwaterowania

1 Step 1
Imię i nazwisko
Telefon
phone
Wiadomość
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Kontakt

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt pod numerem tel.: 503303428

contact.copernik@gmail.com

Telefon
+33 752 056 003
+48 503 303 428