Agencja Rekrutacji Copernik poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Formierz reczny / formierz odlewnik w odlewni żeliwnej we Francji

Miejsce pracy: Szampania – Ardeny, Francja

Opis stanowiska:

  • Tworzenie form i odlewów ze stopionej stali
  • Produkcja rdzeni i odlewów (pojedyncze egzemplarze/serie)
    • przygotowanie masy, formowanie, zalewanie lekkich form odlewniczych

Poczatek pracy: maj 2019

Liczba wakatow: 4

Umowa: praca tymczasowa

Wymagania:

  • Wykształcenie w zakresie prac odlewniczych lub pokrewnych dziedzin
  • Doświadczenie w pracy w odlewni jako formierz ręczny/ formierz-odlewnik
  • Wytrzymałość fizyczna
  • Umiejętność pracy w zespole, otwartość,
  • Zaangażowanie i skuteczność w działaniu,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę, gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi obowiazujacymi we Francji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe bonusy
  • godziny nadliczbowe płatne +125%,
  • dodatkowa premia na zakończenie kontraktu oraz wypłacany ekwiwalent urlopowy
  • możliwość zaliczek
  • zwrot kosztów przejazdu
  • umowa na okres min. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na stałe,
  • ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,
  • wsparcie polskiego koordynatora
  • wysoki standard zakwaterowania
  • oplacamy okolo 70% zakwaterowania
1 Step 1
Imię i nazwisko
Telefon
phone
Wiadomość
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Kontakt

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt pod numerem tel.: 503303428

contact.copernik@gmail.com

Telefon
+33 752 056 003
+48 503 303 428